NAUKA

Zajęcia języka angielskiego online

Zajęcia indywidualne online.

Zajęcia indywidualne online

Analiza twoich potrzeb językowych

Przeprowadzę z Tobą analizę potrzeb językowych, jeszcze przed startem zajęć, gdzie określę Twój poziom zaawansowania, dowiem się więcej o Tobie, twoich zainteresowaniach i określimy wspólnie cel, na najbliższe 3 miesiące.

Komunikacja

Skoncentruję się na komunikacji – mówimy po angielsku kiedy tylko to możliwe. Nie oznacza to, że gramatyka jest zbędna, ale staramy się ją przekuć jak najszybciej na twoje zdolności komunikacyjne, raczej niż na prawidłowe napisanie testu czy egzaminu, jak to bywa w szkole.

Zindywidualizowany tok nauki

Dobiorę materiały pod Twoje potrzeby, możliwości i zainteresowania. Koniec z mówieniem na temat, tylko dlatego, że jest on w podręczniku

Feedback i wsparcie

Dostaniesz notatki z lekcji ze słówkami po każdych zajęciach. Wyrażenia, które były akurat Ci przydatne, a ich nie pamiętałeś. Jeżeli będziesz chciał, to pokaże Ci jak przy pomocy aplikacji uczyć się tych słówek, żeby zostały one już z Tobą na zawsze.

Atmosfera

Doświadczysz zajęć w przyjemnej i niestresującej atmosferze, która pomoże Ci mówić po angielsku. Jest to najlepszy sposób na wyzbycie się lęku przed mówieniem

Efektywność

Zobowiązujesz się być przygotowanym do zajęć i odrabiać pracę domową – widzimy się na 60 minut, czy naprawdę chcesz poświęcić 10 minut z tego czasu na czytanie artykułu zamiast omawianie go ze mną?

Wybierz swoje tempo

Standardowe

1 x tydzień
90 zł za 60 minut
  •  

Intensywne

2 x tydzień
80 zł za 60 minut
  •  

Brak miejsc

Na moment obecny nie mam już wolnych miejsc. Jeżeli jesteś zainteresowany/a lekcjami 1 na 1 to napisz do mnie maila. Skontaktuję się jak tylko zwolni się miejsce. Możliwe, że już w połowie września!

Zasady rozliczeń

Jeżeli po darmowej lekcji próbnej zdecydujesz się na dalszą współpracę, to warto poznać zasady rozliczeń zajęć.

  1. Opłacasz z góry 1 miesiąc zajęć.
  2. Masz 5 tygodni na wykorzystanie swoich zajęć.
  3. Zajęcia możesz odwołać z wyprzedzeniem 24-godzinnym. Jeżeli tak zrobisz, to spotykamy się zgodnie z naszym harmonogramem w kolejnym tygodniu.
  4. Jeżeli zajęcia odwołam ja, to albo zwracam Ci pieniądze na koniec okresu rozliczeniowego, albo przechodzą one na poczet kolejnego.
  5. Możesz zakończyć naszą współpracę bez okresu wypowiedzenia – zwyczajnie na koniec miesiąca informujesz mnie, że już czujesz się pewnie mówiąc po angielsku.

Czy to dobry wybór?

Bardzo bym chciał abyś nie marnował/a czasu na lekcję z nauczycielem, który Ci nie odpowiada, albo z którego metodami pracy się nie zgadzasz, dlatego zapraszam Cię do umówienia się na darmową lekcję próbną. Trwa ona 30 minut.